Yardım Merkezi

Nasıl üye olurum

İlgilendiğiniz kursun seçtiğiniz abonelik paketi altındaki ŞİMDİ BAŞLA butonuna tıklayın. Yönlendirildiğiniz sayfaya ad/soyad ve eposta adresi, telefon gibi bilgilerinizi yazarak ödeme yapın ve aboneliğinizi hemen başlatın.

Eğitim ücretlerini öğrenebilir miyim?

Yeteneklerini geliştireceğin videmy.com tasarım eğitimlerine aylık 29,99₺ ödeyerek kayıt olabilirsiniz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Videmy.com’a kredi kartı ile üye olabilirsiniz.

Aboneliğimi nasıl iptal edebilirim?

Üyelik iptal işlemi için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.
1-Profilim menüsünde Hesabım başlığına tıklayın.
2- Açılan sayfada sol sütunda Faturalandırma başlığına tıklayın.
3- Açılan pencerede Abonelikler bölümünde satın aldığınız kursları görüntüleyeceksiniz. İlgili kursun İptal butonuna tıklayarak aboneliğinizi sonlandırabilirsiniz.
İptal işlemi gerçekleştirildiğinde abonelik ödemesi bir sonraki ay yenilenmeyecektir. İptal işlemi gerçekleştirildikten sonra satın alınmış olan son abonelik süresi bitene kadar dersler izlenmeye devam edilebilir.

Hesabıma giriş yapamıyorum?

Şifremi unuttum seçeneğiyle tekrar şifre oluşturarak giriş yapın.

Canlı destek var mı?

1 yıl sürecek olan üyelik süresince eğitimleri video olarak tekrar tekrar izleyerek uygulayın. Ödevlerinizi videmy.com web sitesine yükleyin. Tasarımcı eğitmenlerimiz yaptığınız her projeyi tek tek değerlendirecek ve onaylayacaktır. Elit abonelik paketine üyeyseniz ayda 1 saat, toplam 12 kez canlı görüşme yaparak yeteneklerinizi geliştirmeniz ve kariyer planlaması gibi konularda eğitmenlerimiz size destek olacaklardır.

Aldığım kursu ne kadar sürede izleyebilirim?

Videmy.com eğitimleri video eğitim olarak izlenir. Aylık abonelik paketine sahipseniz videoları aylık üyeliğiniz boyunca izleyebilirsiniz. Yıllık veya Elit abonelik paketine sahipseniz videoları 1 yıl boyunca tekrar tekrar istediğiniz kadar izleyebilirsiniz.

Ödevleri nasıl yükleyebilirim?

Ödevlerinizi ilgili bölümün ödev sekmesine tıklayarak açılan bölüme sürükle bırak ya da dosya seç yöntemleriyle yükleyebilirsiniz. Ödev yüklemesi başarılı olduğunda sol alt köşede ödev ONAY BEKLİYOR bildirimi gözükecektir. Ödev onaylandığında bildirim ONAYLANDI şeklinde gözükecektir.

Ödev değerlendirmesi ne kadar sürüyor?

Profesyonel tasarımcı ve eğitmenlerimiz tarafından 2 işgünü içerisinde ödevlerinize cevap verilir. Ödeviniz onaylanır yada reddedilir. Reddedilen ödevi tekrar edip yeniden yüklemeniz gerekir.

Eğitim sonunda belge alacak mıyım?

Kara kalemden başlayarak renkli çalışmalara, bilgisayardan tasarımdan, başarılı bir moda portfolyosu hazırlığına kadar tüm eğitimi tamamladığınızda katılım belgesi alırsınız.

AÇIK İLETİŞİM

Sorularınız için bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Telefon : 0541 857 8137
08:30 – 21:00

İLETİŞİM KANALLARI

Whatsapp veya Instagram üzerinden mesaj gönderebilirsiniz.