Yardım Merkezi

Nasıl üye olurum

İlgilendiğiniz kursun seçtiğiniz abonelik paketi altındaki ŞİMDİ BAŞLA butonuna tıklayın. Yönlendirildiğiniz sayfaya ad/soyad ve eposta adresi, telefon gibi bilgilerinizi yazarak ödeme yapın ve aboneliğinizi hemen başlatın.

Eğitim ücretlerini öğrenebilir miyim?

Yeteneklerini geliştireceğin videmy.com tasarım eğitimlerine aylık ve yıllık abonelik paketleri bulunmaktadır. Her eğitimin kendi sayfasında abonelik paketleriyle ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Videmy.com’a kredi kartı veya banka havalesi ile üye olabilirsiniz. Kredi kartı bilgilerini girdiğinizde bankanızın sunmuş olduğu taksitlendirme seçeneklerinden de faydalanırsınız.

Hesabıma giriş yapamıyorum?

Şifremi unuttum seçeneğiyle tekrar şifre oluşturarak giriş yapın.

Canlı destek var mı?

1 yıl sürecek olan üyelik süresince eğitimleri video olarak tekrar tekrar izleyerek uygulayın. Ödevlerinizi videmy.com web sitesine yükleyin. Tasarımcı eğitmenlerimiz yaptığınız her projeyi tek tek değerlendirecek ve onaylayacaktır. Elit abonelik paketine üyeyseniz ayda 1 saat, toplam 12 kez canlı görüşme yaparak yeteneklerinizi geliştirmeniz ve kariyer planlaması gibi konularda eğitmenlerimiz size destek olacaklardır.

Aldığım kursu ne kadar sürede izleyebilirim?

Videmy.com eğitimleri video eğitim olarak izlenir. Aylık abonelik paketine sahipseniz videoları aylık üyeliğiniz boyunca izleyebilirsiniz. Yıllık veya Elit abonelik paketine sahipseniz videoları 1 yıl boyunca tekrar tekrar istediğiniz kadar izleyebilirsiniz.

Ödevleri nasıl yükleyebilirim?

Ödevlerinizi ilgili bölümün ödev sekmesine tıklayarak açılan bölüme sürükle bırak ya da dosya seç yöntemleriyle yükleyebilirsiniz. Ödev yüklemesi başarılı olduğunda sol alt köşede ödev ONAY BEKLİYOR bildirimi gözükecektir. Ödev onaylandığında bildirim ONAYLANDI şeklinde gözükecektir.

Ödev değerlendirmesi ne kadar sürüyor?

Profesyonel tasarımcı ve eğitmenlerimiz tarafından 2 işgünü içerisinde ödevlerinize cevap verilir. Ödeviniz onaylanır yada reddedilir. Reddedilen ödevi tekrar edip yeniden yüklemeniz gerekir.

Başlangıç Seti'nde neler var?

Başlangıç kitleri Elit Abonelik Paketine özeldir. Moda tasarım eğitimine üye olduğunuzda adınıza özel bir başlangıç seti hediyesini 7 iş günü içerisinde adresinize posta yolu ile gönderilir. Moda tasarım Başlangıç seti içerisinde @fashionably_portfolyo A4 boyutunda özel moda portfolyo defteri, 24 lü faber castel kuruboya seti, 1 er adet HB ve 2B kalem + hamur silgi + kalemtraş bulunur. Grafik tasarım eğitimine üye olduğunuzda adınıza özel yazar Özge Mardi Bayar imzalı Grafik Tasarım Rehberi kitabı veya Photoshop Kitabı + 1 er adet HB ve 2B kalem + hamur silgi + kalemtraş hediyedir. 7 iş günü içerisinde adresinize posta yolu ile gönderilir. (Türkiye dışından yapılan üyelikte başlangıç seti hediyesi gönderiminde kargo ücreti alıcıya ait olarak gönderilir.)

Eğitim sonunda belge alacak mıyım?

Kara kalemden başlayarak renkli çalışmalara, bilgisayardan tasarımdan, başarılı bir moda portfolyosu hazırlığına kadar tüm eğitimi tamamladığınızda katılım belgesi alırsınız.

AÇIK İLETİŞİM

Sorularınız için bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Telefon : 0541 857 8137
08:30 – 21:00

İLETİŞİM KANALLARI

Whatsapp veya Instagram üzerinden mesaj gönderebilirsiniz.