Yardım Merkezi

Nasıl üye olurum

Üst menüden KAYIT OL‘a tıklayın. Açılan sayfada kayıt olmak istediğiniz kursun kayıt ol butonuna tıklayın. Yönlendirildiğiniz sayfaya ad/soyad ve eposta adresi, telefon gibi bilgilerinizi yazarak ödeme yapın ve hemen üye olun. E-posta adresinize göndereceğimiz bağlantıya tıklayarak tasarım eğitimine hemen başlayabilirsiniz.

Eğitim ücretlerini öğrenebilir miyim?

Yeteneklerini geliştireceğin videmy.com tasarım eğitimlerine 1 yıl boyunca üyellik ücretlidir. Öğretmen veya öğrenci olarak indirimli üye olabilirsiniz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Videmy.com’a kredi kartı veya banka havalesi ile üye olabilirsiniz. Kredi kartı bilgilerini girdiğinizde bankanızın sunmuş olduğu taksitlendirme seçeneklerinden de faydalanırsınız. Moda Tasarım eğitimleri için; 1 yıllık normal üye 649 ₺, 1 yıllık öğretmen-öğrenci indirimli 499 ₺’dir. Grafik Tasarım eğitimleri için; 1 yıllık normal üye 649₺, Öğretmen öğrenci 1 yılık üyelik 499₺’dir.

Öğretmen ve Öğrencilere özel indiriminiz var mı?

 

Öğretme/Öğrenci formunu doldurun. Ardından ödeme sayfasına yönlendirileceksiniz.

Hesabıma giriş yapamıyorum?

Şifremi unuttum seçeneğiyle tekrar şifre oluşturarak giriş yapın.

Canlı destek var mı?

1 yıl sürecek olan üyelik süresince eğitimleri video olarak tekrar tekrar izleyerek uygulayın. Ödevlerinizi videmy.com web sitesine yükleyin. Tasarımcı eğitmenlerimiz yaptığınız her projeyi tek tek değerlendirecek ve onaylayacaktır. Ayda 1 saat, toplam 12 kez canlı görüşme yaparak yeteneklerinizi geliştirmeniz ve kariyer planlaması gibi konularda size destek olacaklardır. Başarılar Dileriz.

Aldığım kursu ne kadar sürede izleyebilirim?

Videmy.com eğitimleri video eğitim olarak izlenir. 1 yıl süren üyeliğiniz boyunca tekrar tekrar istediğiniz kadar izleyebilirsiniz.

Ödevleri nasıl yükleyebilirim?

Ödevlerinizi ilgili bölümün ödev sekmesine tıklayarak açılan bölüme sürükle bırak ya da dosya seç yöntemleriyle yükleyebilirsiniz. Ödev yüklemesi başarılı olduğunda sol alt köşede ödev ONAY BEKLİYOR bildirimi gözükecektir. Ödev onaylandığında bildirim ONAYLANDI şeklinde gözükecektir.

Ödev değerlendirmesi ne kadar sürüyor?

Profesyonel tasarımcı ve eğitmenlerimiz tarafından 2 işgünü içerisinde ödevlerinize cevap verilir. Ödeviniz onaylanır yada reddedilir. Reddedilen ödevi tekrar edip yeniden yüklemeniz gerekir.

Başlangıç Seti'nde neler var?

Moda tasarım eğitimine üye olduğunuzda adınıza özel bir başlangıç seti hediyesini 7 iş günü içerisinde adresinize posta yolu ile gönderilir. Moda tasarım Başlangıç seti içerisinde @fashionably_portfolyo A4 boyutunda özel moda portfolyo defteri, 24 lü faber castel kuruboya seti, 1 er adet HB ve 2B kalem + hamur silgi + kalemtraş bulunur. Grafik tasarım eğitimine üye olduğunuzda adınıza özel yazar Özge Mardi Bayar imzalı Grafik Tasarım Rehberi kitabı veya Photoshop Kitabı + 1 er adet HB ve 2B kalem + hamur silgi + kalemtraş hediyedir. 7 iş günü içerisinde adresinize posta yolu ile gönderilir. (Türkiye dışından yapılan üyelikte başlangıç seti hediyesi gönderiminde kargo ücreti alıcıya ait olarak gönderilir.)

Eğitim sonunda belge alacak mıyım?

Kara kalemden başlayarak renkli çalışmalara, bilgisayardan tasarımdan, başarılı bir moda portfolyosu hazırlığına kadar tüm eğitimi tamamladığınızda katılım belgesi alırsınız.

AÇIK İLETİŞİM

Sorularınız için bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Telefon : 0541 857 8137
08:30 – 21:00

İLETİŞİM KANALLARI

Whatsapp veya Instagram üzerinden mesaj gönderebilirsiniz.