Videmy.com Online ile Tasarım Eğitimleri Ücretsiz

Videmy ailesi olarak; bilginin çok büyük bir güç olduğu ve öğrenmenin hayatın her aşamasında devam ettiğine inanıyoruz. Amacımız bilgiyi eğlenceli ve doğru bir yönlendirme ile uygulanabilir hale getirmek.

Yaşadığımız çağda bilgiyi uygularken teknoloji yanımızdaki en büyük araç olacaktır. Bu bakış açısıyla amacına ulaşmak isteyen tasarımcı ve adayları için kapsamlı, anlaşılır ve eğlenceli bir video eğitim platformu oluşturduk.  • Online Video Eğitimler içinde teorik bilgiler, temel ve genel bir tasarım kültürü oluşturuyoruz.
  • Sektörlere ve tasarım disiplinlerine göre hazırlanmış video eğitim kategorileri ile tasarım araçlarını nasıl kullanılacağını anlatıyoruz.
  • Teorik ve program eğitimlerini izledikten sonra ne tür tasarımlar yapabileceğinizi özel uygulama eğitimleri ile gösteriyoruz.
  • TV bölümündeki röportajlar ile sektörde profesyonel iş yaşamını sürdüren tasarımcılar, genç yetenekler ile sektör dinamikleri hakkında bilgiler veriyoruz. Bu bölümündeki diğer bir başlık biyografik belgeseller; Türk sanat ve tasarım tarihindeki ustalarımızı hakkında belgeseller hazırlıyoruz.
  • Her ay farklı bir konu ile canlı olarak düzenlenecek kapsamlı seminerler ile eğitmenlerimize sorularınızı iletebilir, canlı olarak cevaplar alabilirsiniz.

Kariyer hayatına doğru yerden başlamanız için sizleri Videmy’e davet ediyoruz.

Videmy Youtube Kanalı ile videoları ÜCRETSİZ izle!Bir cevap yazın