Invision App için yazdığım giriş – tanıtım yazımdaki “Seni Çok Sevdim InVisionApp” okuduysanız artık bir abonelik oluşturarak neler yapabileceğinize bakabilirsiniz. Tek aktif proje ile ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Aynı anda çoklu projelerin prototipleme ve tasarımına yönelik abonelikler için ise Ücretli Abonelik planlarını inceleyebilirsiniz.

InVision Dersleri – Fiyat Listesi, Abonelik Fiyatları

Ücretsiz ve Ücretli planlar arasındaki genel anlamdaki tek fark aynı anda yönetebileceğiniz proje adedi olarak karşımıza çıkıyor. Aboneliklerde tekil kullanıcı olarak fiyatlandırma sağlanıyor. FreeStarter ve Professional için tek koltuk, Team abonelik tipi için 5 takım üyesi, Enterprise için ise özel fiyatlar ile takım üyeside arttırılabiliyor.

Ben Starter abonelik tipi ile projelerim üzerinde çalışabiliyorum. Prototipleme başladıktan sonra Türkiye de çoğunlukla geliştirme ekibine Zeplin ile iletim sağlanıyor. Bende proje tasarım sunumu/prototiplemeyi yaptıktan sonra Sketch App veya Adobe XD ile Zeplin ‘e yüklüyorum. Peki sizin süreciniz nasıl? Yorumlara ekler misiniz?

Tasarım fikrinin uygulama sürecinde farklı programlara açık olmak kadar süreç içinde kullanacağınız yazılımları titizlikle seçmeniz gerektiğini unutmayın. Etiketler ile gruplandırılmış yazılar ile yeni özellikler ve farklı konulardaki video + yazılarımı okuyabilirsiniz.

Görüşmek dileğiyle

Leave a Reply