TEMELDEN  İLERİ  SEVİYEYE

Adobe Illustrator, Photoshop ve Indesign

Online Adobe Illustrator, Photoshop ve Indesign Kursu

Adobe Photoshop ile piksel tabanlı tasarım araçlarını, fotoğraf düzenleme ve rötuş püf noktalarını; Adobe Illustrator ile vektör tabanlı tasarım araçlarını; Adobe Indesign ile çoklu sayfa yapılarıyla çalışmayı uygulamalarla öğreneceksin. İndirilebilir uygulama dosyaları ile dersi izlerken uygulamaları yapabilirsin.

Kayıt ol,
İstediğin yerde öğrenmeye devam et!

Adobe Photoshop + Illustrator + Indesign  tasarım programlarının tüm arayüz, menü, araç ve panellerinin detaylı anlatımlarını bu eğitimde bulabilirsin.

287

Öğrenci

15

Saat Eğitim

208

Video
1

3 Gün Ücretsiz İzle

Aylık 29.99₺ ile şimdi başla. 3 gün ücretsiz izle.
2

Ödevler

Her bölümün sonundaki ödev ile varsa yanlışlarını gör. Eğitimini özelleştir.
3

Eğitim Dökümanları

Video eğitimler içinde kullanılan örnek dosyalar ve derse yardımcı indirilebilir belgeler gibi dijital içerikleri temsil eder.
ADOBE EVANGELİSTİ EĞİTMENLERDEN

Adobe Illustrator, Photoshop ve Indesign

Temelden İleri Seviyeye Adobe Illustrator, Photoshop ve Indesign

Örnek eğitim içeriklerini şimdi izle!

Photoshop : Quick Selection

Hızlı işaretleme aracı ile fotoğraflar üzerinde etkili seçimler oluşturun, kesin, kopyalayın veya manipüle edin.

Illustrator : Character Paneli

Bir metin ekleyin ve harika araçlarla tipografik düzenlemeleri en iyi seviye de uygulayın, görselleştirin.

Indesign : Sayfalar / Pages

Çok sayfalı dergi, kitap, kullanım klavuzu gibi çalışmaları nasıl yapabileceğinizi öğrenin.

Abonelik

Aylık

79₺

29.99₺

  • Derslerin Tamamı
  • Eğitim Dökümanları
  • Ödevler
  • Topluluk
  • Özel Makaleler
  • Sertifika

Tüm Ders Videoları

Kayıt olacağınız kurs içinde yayınlanmış olan ve abonelik süreniz içinde yüklenecek yeni eğitimlere erişiminiz olur. Abonelik süreciniz boyunca videoları dilediğiniz tekrarda izleyebilirsiniz.

Eğitim Dökümanları

Video eğitimler içinde kullanılan örnek dosyalar ve derse yardımcı indirilebilir belgeler gibi dijital içerikleri temsil eder.

Ödevler

Kurslar bir çok bölümden, her bölüm ise video dersler, eğitim dökümanları, testler ve ödevlerden oluşur. Bölüm/Video bazlı ödevlerinizin yükleyerek eğitmenlerin değerlendirme notları ile eksiklerinizi tamamlayabilirsiniz.*

* Sertifika değerlendirmesinde ayrıca kontrol edilerek not verilir.

Topluluk

Kurs bazındaki topluluklara otomatik kayıt olursunuz. Böylece kayıtlı öğrenciler, eğitmenler ve Videmy ekibi tarafından geliştirilen, haber değeri taşıyan içeriklere bu platform ile ulaşabilirsiniz.

Özel Makaleler

Videmy Blog içerikleri içinde öğrencilere (abonelere) özel olarak hazırlanmış içeriklerdir. Abonelerden gelen (belirli seviyede kapsam içerenler) sorular, destekleyici eğitim içeriklerine sahiptir.

Sertifika

Kurs içeriğini %100 olarak tamamlamış, ödevlerinden onay almış, çoktan seçmeli ilgili kurs sınavını (15 soru) geçen  öğrenciler sertifika almaya hak kazanır. Sertifika dijital ortamda teslim edilir.

Abonelikler ve Ücretleri?

Yayındaki eğitim setlerinden dilediğinize kaydolun, 3 gün boyunca ücretsiz izleyin.Kredi kartı bilgisi gerekir ve bu, kursu 3 gün ücretsiz izleyebileceğiniz ve ardından 29,99₺lik ödemenin başlayacağı anlamına gelmektedir.

Satın alma sayfasında hangi günden itibaren ücretli ödemeye geçileceği bilgisi verilmektedir. 3 gün ücretsiz deneme süresi bittiğinde ücret kartınızdan otomatik olarak tahsil edilir. Ödemeyi iptal etmek için Hesabım sayfasındaki Faturalarım kısmından İPTAL’e basarak aboneliğinizi iptal edebilirsiniz.

Ek sorularınız için Online chat uygulamamız üzerinden bize yazabilir veya arayabilirsiniz.

Eğitim içeriği ve İletişim

Her bir kurs bir çok bölüme ve her bir bölümde video, eğitim dokümanı, ödev ve testler (bazı bölümlerde) bulunur. Videoları bilgisayar, tablet ve telefon dahil tüm cihazlarınızdan kaldığınız yerden izlemeye, öğrenmeye devem edebilirsiniz. Soru ve destek ihtiyaçlarınız için Yardım Merkezi sayfamızı ziyaret edebilir, 05418578137 telefon numaramız ile arayabilir (WhatsApp ile yazabilir) veya mail atabilirsiniz.

Müfredat

Her hafta yüklenen güncel yeni bölümlerle öğrenmeye devam edin.
Yeteneklerinizi geliştirin, hayatınız değişsin.

Eğitim Müfredatı

Ders Adı

Süresi (saat:dakika)

Adobe Photoshop Eğitimi

04:53

Adobe Photoshop CC Yenilikleri

00:40

Adobe Illustrator Eğitimi

05:41

Adobe Illustrator CC Yenilikleri

00:23

Adobe Indesign Eğitimi

03:04

Adobe Indesign CC Yenilikleri

00:06

Abonelik süreci, ödeme ve daha fazla sorularınız için bizimle iletişime geçebilir, yardım merkezimizi inceleyebilirsiniz.