ONLINE

Moda Aksesuar Tasarımı Eğitimi

Aksesuar Tasarımının Püf Noktalarını Öğren

Moda aksesuarı kıyafeti tamamlamak için kullanılan ve genel olarak görünümü tamamlayan bir stil ifadesidir. Moda aksesuarı deyince; ayakkabı, takı, kemer, eşarp, şapka ve çanta gibi moda ürünleri akla gelir. Bu eğitim ile moda aksesuarlarının artistik ve teknik çizimlerini yaparak uygulayalım.

Kayıt ol, istediğin yerde öğrenmeye devam et!

Online Moda Aksesuarları Tasarımı Eğitimi’ne kayıt ol, yeteneklerini geliştir, hayalin değişsin.

849

Öğrenci

65

Saat Eğitim

743

Video
ONLINE

Moda Aksesuar Tasarımı Eğitimi

Ücretsiz deneme hesabı ile tüm eğitim içeriklerini incele.

Örnek eğitim içeriklerini şimdi izle!

Babet Ayakkabı Çizimi

Babet ayakkabı teknik ve artistik çizimi

Çanta Tasarımı

Ahşap saplı çanta tasarımı

Illustrator ile Ayakkabı Çizimi

Adobe Illustrator ile vektör ayakkabı çizimi

Abonelik

Aylık

79₺

29.99₺

  • Derslerin Tamamı
  • Eğitim Dökümanları
  • Ödevler
  • Topluluk
  • Özel Makaleler
  • Sertifika

Tüm Ders Videoları

Kayıt olacağınız kurs içinde yayınlanmış olan ve abonelik süreniz içinde yüklenecek yeni eğitimlere erişiminiz olur. Abonelik süreciniz boyunca videoları dilediğiniz tekrarda izleyebilirsiniz.

Eğitim Dökümanları

Video eğitimler içinde kullanılan örnek dosyalar ve derse yardımcı indirilebilir belgeler gibi dijital içerikleri temsil eder.

Ödevler

Kurslar bir çok bölümden, her bölüm ise video dersler, eğitim dökümanları, testler ve ödevlerden oluşur. Bölüm/Video bazlı ödevlerinizin yükleyerek eğitmenlerin değerlendirme notları ile eksiklerinizi tamamlayabilirsiniz.*

* Sertifika değerlendirmesinde ayrıca kontrol edilerek not verilir.

Topluluk

Kurs bazındaki topluluklara otomatik kayıt olursunuz. Böylece kayıtlı öğrenciler, eğitmenler ve Videmy ekibi tarafından geliştirilen, haber değeri taşıyan içeriklere bu platform ile ulaşabilirsiniz.

Özel Makaleler

Videmy Blog içerikleri içinde öğrencilere (abonelere) özel olarak hazırlanmış içeriklerdir. Abonelerden gelen (belirli seviyede kapsam içerenler) sorular, destekleyici eğitim içeriklerine sahiptir.

Sertifika

Kurs içeriğini %100 olarak tamamlamış, ödevlerinden onay almış, çoktan seçmeli ilgili kurs sınavını (15 soru) geçen  öğrenciler sertifika almaya hak kazanır. Sertifika dijital ortamda teslim edilir.

Abonelikler ve Ücretleri?

Yayındaki eğitim setlerinden dilediğinize kaydolun, 3 gün boyunca ücretsiz izleyin. Kredi kartı bilgisi gerekir ve bu, kursu 3 gün ücretsiz izleyebileceğiniz ve ardından 29,99₺lik ödemenin başlayacağı anlamına gelmektedir.

Satın alma sayfasında hangi günden itibaren ücretli ödemeye geçileceği bilgisi verilmektedir. 3 gün ücretsiz deneme süresi bittiğinde ücret kartınızdan otomatik olarak tahsil edilir. Ödemeyi iptal etmek için Hesabım sayfasındaki Faturalarım kısmından İPTAL’e basarak aboneliğinizi iptal edebilirsiniz.

Ek sorularınız için Online chat uygulamamız üzerinden bize yazabilir veya arayabilirsiniz.

Eğitim içeriği ve İletişim

Her bir kurs bir çok bölüme ve her bir bölümde video, eğitim dokümanı, ödev ve testler (bazı bölümlerde) bulunur. Videoları bilgisayar, tablet ve telefon dahil tüm cihazlarınızdan kaldığınız yerden izlemeye, öğrenmeye devem edebilirsiniz. Soru ve destek ihtiyaçlarınız için Yardım Merkezi sayfamızı ziyaret edebilir, 05418578137 telefon numaramız ile arayabilir (WhatsApp ile yazabilir) veya mail atabilirsiniz.

Müfredat

Her hafta yüklenen güncel yeni bölümlerle öğrenmeye devam edin.
Yeteneklerinizi geliştirin, hayatınız değişsin.

Eğitim Müfredatı

Ayakkabı Türleri Nelerdir?
El Anatomisi
Ayak Anatomisi
Babet Ayakkabı Tasarım ve Teknik Çizimi
Platformlu Bayan Ayakkabı Tasarımı
Kelebekli Ayakkabı Tasarımı
Ahşap Saplı Çanta Tasarımı
Adobe Illustrator Başlangıç Eğitimi
llustrator’da Ayakkabı Çizimi ve Boyama
Adobe Photoshop CS6
Autodesk 3DS MAX Başlangıç Eğitimi
Ayakkabı Tasarımı #1 Modelleme
Ayakkabı Tasarımı #2 Materyal ve Realistik Render
3Ds Max ile Şapka Modelleme

Abonelik süreci, ödeme ve daha fazla sorularınız için bizimle iletişime geçebilir, yardım merkezimizi inceleyebilirsiniz.