BlackMagic Design

BalckMagic : Canlı Prodüksiyon, Kamera ve Yayın Güncellemesi

By 20 Haziran 2020No Comments

Blackmagic Design, yayıncılar için yeni ürün ve güncellemelerini duyurdu. Grant Petty’nin duyurusu ile gelen yenilikleri aşağıda bulabilirsiniz.

Yayıncıların karşılaştığı sorunların bazılarını çözümlemek üzere gayretle çalıştık ve bu yeni ürünlerimizin, bu anlamda faydalı olacaklarına inanıyoruz.

Piyasaya sunduğumuz ürünler şunlardır:

Bu ürünler, yayıncıların Ultra HD’ye geçmelerine yardımcı olmak üzere tasarlandılar ve daha yüksek seviyeli özelliklere ve endüstriyel bir tasarıma sahiptirler. Yayıncılar günümüzde bütçelerini çarpıcı ölçüde düşürmüşlerdir ve bu nedenle de Ultra HD’ye geçmekte zorlanıyorlar. Biz, bu ürünlerin bunu gerçekleştirmeye yardımcı olacaklarına inanıyoruz. Ayrıca, internet yayıncıları da üst düzey yayıncıların kullandıkları profesyonel özelliklerin aynısını istemektedirler. Böylelikle ürünlerimiz, onların da gerçek anlamda profesyonel ürünlere geçmelerine yardımcı olacaktır.

Daha önce yapılması mümkün olmayan büyük ve karmaşık çalışmaları, şimdi yapabilmeniz için sizi güçlendirecek ve size yaratıcı ilham vereceğini umduğumuz, etkili ve profesyonelce tasarlanmış bazı yeni ürünleri, size sunabilmek için büyük bir gayretle çalıştık. Bu yeni ürünlerimizi keyifle kullanmanızı umuyor, onlarla oluşturduğunuz yeni programları görmek için sabırsızlanıyoruz.

Avrupa’da yaşıyorsanız, 6 ile 9 Şubat tarihleri arasında Amsterdam’da yer alacak ISE’de, bu yeni ürünleri görmek üzere lütfen bize katılınız. 3-C140 numaralı stand’da bizi bulabilirsiniz. ABD’de yaşıyorsanız, 11 ile 13 Şubat tarihleri arasında, Los Angeles’de yer alacak FMC’nin Blackmagic Design Conference and Expo etkinliğinde de bu ürünlerin tanıtımını yapacağız.

Leave a Reply