Adobe CC yani Creative Cloud’la tanışmaya hazır mısınız?

En sevdiğiniz araçlar şimdi çok daha iyi. Adobe® Photoshop® CC ve Illustrator® CC‘yi de içeren Creative CloudTM masaüstü uygulamaları sizlerle. Yeni nesil CC araçlarıyla tanışın. Yüzlerce yeni özelliğe merhaba deyin. Dosyalarınızı, ekip üyelerinden gelen geribildirimleri, fontlarınızı, ayarlarınızı ve güncellemeleri, yani tüm yaratıcı dünyanızı senkronizasyon içinde tutun. Ve her zaman olduğu gibi, uygulamalarınız tarayıcıda ya da bulutta değil masaüstünüzde kullanıma hazır şekilde sizi bekliyor.

Adobe CC yeniliklerine ait dersler Videmy YouTube kanalında!

Dilediğiniz her tür tasarımı yapmak için gereken her şey.

En sevdiğiniz yaratıcı araçlar ve hizmetlerin yepyeni masaüstü sürümleri, inceleyin. Yeni özellikler ve güncellemelere anında erişim, inceleyin. Üstelik bu sadece başlangıç. Pratik şekilde ve işbirliği içinde içerik oluşturmak için gerek duyduğunuz her şey Creative CloudTM’da.

Yepyeni Photoshop CC — devrim yaratan dijital görüntüleme.

Ayrıntıları öne çıkarmak için yepyeni Akıllı Netleştirme özelliğini kullanın. Web ve mobil tasarımlarınızdaki katmanlar için son varlıkları otomatik olarak oluşturarak hızla üretime geçin. Ayrıca, bulut tabanlı Ayarları Eşitle ve Buluta Kaydet özellikleriyle dilediğiniz yerde içerik oluşturun.

Bulut depolama.

Bireyler için 100 GB bulut depolama alanı; Ekipler için Creative Cloud ile 1 TB depolama alanı. Özel klasörler yalnızca istediğiniz dosyaları paylaşmanızı sağlar. Üstelik bundan böyle projelerinizle ilgili etkinliklerin tamamına tek bir yerden ulaşabileceksiniz: Çalışmalarınızın yeni versiyonunu yükleyin, eski versiyonları koruyun, yorumlar ve geribildirimler yayınlayın ve daha fazlasını keşfedin.

Yaratıcılık görev kontrol merkezi.

Creative Cloud ile yaratıcı dünyanızın tamamı her şeyin senkronize ve düzenli şekilde saklandığı kendi merkezi panosunda yer alır. Paylaşılan dosyalarınıza gönderilen yorumları izleyin, çalışmanızdaki sekmeleri ve Behance’teki takipçilerinizi koruyun, bir proje klasörüne katılım davetlerini yanıtlayın, en son ürün güncellemelerini indirin ve daha fazlasını keşfedin.

Behance

Dünyanın en büyük yaratıcı topluluğuna katılın, ilham alın veya bilgi edinin. Projelerinizi doğrudan Photoshop CC’den yayınlayın. Ücretli Creative Cloud üyeliğiniz, size ait benzersiz bir URL’ye sahip, tamamen özelleştirilebilir profesyonel bir portföy olan ProSite gibi profesyonel Behance özellikleriyle birlikte sunuluyor.

Uzmanlardan eğitim ve destek.

Adobe uzmanları ve önde gelen ortak şirketlerin katılımıyla oluşturulan giderek gelişen özel video eğitimleri kitaplığı ile becerilerinizi geliştirin ve yeni araçlar hakkında kapsamlı bilgiler edinin. Ekipler için Creative Cloud da uzman desteği sunar. Ekibinizdeki her üye Adobe ürün uzmanlarıyla yılda iki kez bire bir oturumlara katılabilir.

Leave a Reply