Yeni ATEM Television Studio Pro HD

388

Kısa bir süre önce piyasaya sürülen Atem Television Studio HD, montajlı kontrol paneli entegre edilmiş versiyonu olan ATEM Television Studio Pro HD ‘i çıktı. Bildiğiniz gibi ATEM Television Studio HD ile 8 girişin her birine senkronizasyon, Dahili DVE, AUX çıkış, Talkback için destek, Chroma Key, Flash tabanlı medya belleği ve ayrıca önünde kontrol paneli bulunan prodüksiyon switcher ‘ıdır.

Pro versiyonundaki CCU kontrol alanı ile multi-camera (çok kameralı) yayınlarınızda kameraları kontrol edebilirsiniz. SDI aracılığıyla kontrol edilebilen Blackmagic Design Studio ve URSA Mini kameralar ile sorunsuz çalışır.

Görsel : Blackmagic Design

ATEM Television Studio Pro HD de; en üst düzey switcher ‘larında kullanılan yüksek malzeme kalitesine sahiptir. Geçiş seçimi ve keying işlemi gibi daha bir çok işlem için çok sayıda butona sahiptir.  4 HDMI ve 4 SDI girişi içerdiğinden 1080p60‘a kadar tüm formatlarda karmaşık ve hızlı tempolu canlı etkinlikler de sorunsuz kullanabilirsiniz.

Yeni ATEM Television Studio Pro HD’nin profesyonel stüdyodan tutun da canlı spor yayınları, internet talk şovları, konserler ve seminerler ve daha fazlası için kusursuz olacağına inanıyoruz.

ATEM Television Studio Pro HD Mayıs ’17 de US$ 2,295 ‘a satışa sunulacak.