Hakkımızda

Düzenlenecek eğitimler, online workshoplar ve seminerlerimize katılın, yeni içeriklerimizden haberdar olun.

Üst Menüden üye ol veya giriş yap.

Yeteneklerini Geliştir

Videmy ailesi olarak; bilginin çok büyük bir güç olduğu ve öğrenmenin hayatın her aşamasında devam ettiğine inanıyoruz. Amacımız bilgiyi eğlenceli ve doğru bir yönlendirme ile uygulanabilir hale getirmek.

Yaşadığımız çağda bilgiyi uygularken teknoloji yanımızdaki en büyük araç olacaktır. Bu bakış açısıyla amacına ulaşmak isteyen tasarımcı ve adayları için kapsamlı, anlaşılır ve eğlenceli bir video eğitim platformu oluşturduk.

Bizimle Kalın

Online Video Eğitimler içinde teorik bilgiler, temel ve genel bir tasarım kültürü oluşturuyoruz. Sektörlere ve tasarım disiplinlerine göre hazırlanmış video eğitim kategorileri ile tasarım araçlarını nasıl kullanılacağını anlatıyoruz. Teorik ve program eğitimlerini izledikten sonra ne tür tasarımlar yapabileceğinizi özel uygulama eğitimleri ile gösteriyoruz.

Her ay farklı bir konu ile canlı olarak düzenlenecek kapsamlı seminerler ile eğitmenlerimize sorularınızı iletebilir, canlı olarak cevaplar alabilirsiniz.

Daha ne öğrenmek istersin!

Merak ettiğin konu, program ve uygulamalar için bizimle iletişime geç. Uzmanlarımız temel konular için bir makale yazabilir veya canlı seminlerlerimiz ile sorularınıza cevap verebilir. Seminerleri kaçırmış olsanızda Videmy Youtube Kanalı ‘mızı ziyaret edin.