The Indesign Conference 7-9 Kasımda Washington, DC ‘de

157

The Indesign Conference; David Blatner ve Anne-Marie Concepción başta olmak üzere PePcon: Baskı + ePublishing Konferansı, InDesignSecrets.com, InDesign Magazine ve CreativePro.com ekibi ile yapılan bir etkinliktir. Henüz Türkiye’de bir etkinliği yapılmamış olsa da 2004 yılında beri Melburne, Tokyo, Amsterdam ve Kuzey Amerika da yapılan sektörel ve büyük bir toplantıdır. Dijital yayıncılığıda kapsayan versiyonu PePcon: The Print + ePublishing Conference (PePcon: Baskı ve Elektronik Yayıncılık Konferansı) ise 2010 yılından beri düzenlenmektedir.

Indesign konusunda dünyada ki üst düzey uzmanlar, eğitmenlerin tasarım ve üretim alanındaki bilgilerini paylaştığı etkinlikte; David Blatner, Anne-Marie  Concepción, Russell Viers, Erica Gamet, Mike Rankin, Keith Gilbert, Olav Martin Kvern ve Chad Chelius konuşmacılar bulunuyor. Kuşkusuz ki Adobe Indesign ‘ın derinlemesine incelendiği, konuşulduğu bir zaman sunuyor. Adobe ve diğer endüsrti liderlerini aynı yerde görebilme, birebir görüşmelerde bulunma ve belkide en güzeli en iyi uzmanlar ve eğitmenlerle sohbet etme fırsatı sunuyor. Yeni başlayanlardan en iyilere kadar bir çok katılımcının yanında Apple, Costco Wholesale, Microsoft,New England Journal of Medicine, Nike, Pfizer, Valpak ve Walmart gibi global ölçekli şirketlerde katılıyor.

Washington DC ‘den 20 dakika uzaklıkta bulunan Northern Virginia (Kuzey Virjinya) da ki Sheraton Tysons Corner otelde yapılacaktır. The Indesign Conference etkinliğe özel olarak ayrılan 199$ oda fiyatından faydalanabilirsiniz. Konferansla ilgili bilgilendirme dosyasını inceleyebilirsiniz. Ayrıca etkinlik bilet alımında IDCTOW indirim kodu ile 100$ indirim kazanabilirsiniz.