Portfolyo Tasarımında 10 Temel Nokta Video Eğitim Seti

577

Biz tasarımcılar olarak yaptığımız projeler, iş bağlantıları kurmamız için önemli bir noktadır. Projeleri sunarken kullandığımız materyal de bildiğiniz gibi portfolyo. İlk zamanlar basılı olarak hazırlanan portfolyolar, farklı cihazların da çıkmasıyla birlikte artık web sitesi, interaktif pdf  ve dijital yayıncılık şeklinde evrildi.

Portfolyo tasarımına başlamadan önceki 10 önemli adımı öğrenerek harika portfolyo tasarımları hazırlamaya başlayabilirsiniz. Portfolyo tasarımındaki 10 önemli adım video eğitim setini izledikten sonra Photoshop ve Illustrator eğitim setlerini izleyerek eksiklerinizi giderebilirsiniz. Hazırladığınız içeriklerle Portfolyo Tasarımı ücretsiz, online Türkçe video eğitim setini izleyerek sizde bir portfolyo tasarımı yapabilirsiniz.

Videmy ile iyi öğrenmeler.

Eğitim İçerik Listesi

  1. Hoşgeldiniz, Eğitimin Tanımı 01:05
  2. Tasarımın Çizimi 25:55
  3. Marker Kalem İle Renklendirme 18:48
  4. Kurukalem ile Renklendirme ve Detaylandırma 13:24
  5. Teknik Çizimin Karakalem Çizimi 07:25
  6. Teknik Çizimi Tamamlama 06:12
  7. Teknik Çizim Bilgilendirme 03:36

Nasıl İzlerim?

2 YORUMLAR

  1. […] Portfolyo Tasarımında 10 Önemli Nokta video eğitim setinde bahsettiğimiz tüm ayrıntıları artık uygulayama geçiriyoruz. Farklı disiplinlere sahip tasarımcılar için portfolyo tasarımında; içerik hazırlığından baskıya kadar adım adım her aşamayı öğreneceksiniz. Uygulama eğitimlerimizde Photoshop ve Illustrator ile içerikleri hazırlarken, Indesign ile de sayfa mizanpajını nasıl yapacağınızı da öğreneceksiniz., […]