Cinema 4D R16 Yeniliklerine Genel Bakış

322

Cinema 4D R16 ile gelen yeniliklerden en çok seveceğimiz yenilik Motion Tracker/Hareket Takibi özelliği olacak gibi görünüyor. Materyal özelliklerine gelen Reflectance kanalı ile karmaşık yüzeyleri oluşturmak kolaylaştırılmış. Ve render sonuçlarına da gerçekçilik çok daha iyi bir şekilde yansımış. Şimdi Cinema 4D R16 versiyonunun yeniliklerine bir gözatalım.

 

GERÇEK DÜNYA İŞ AKIŞI. GERÇEK DÜNYA MONTAJI. BU DÜNYANIN DIŞINDA SONUÇLAR

RTEmagicC_Football-Helmet-2of2_freigestellt.png

Cinema 4D yaşadığımız dünya için 3 boyuttur. Proje süreçleriniz kısa ise iş süreciniz de başarılı olabilmek için doğru araçlara sahip olmanız gerekitor. Cinema 4D R16 iş sürecinize büyük katkılar sağlayabilecek harika bir araçtır.

Cinema 4D Release 16 ile uygulamanın tüm özellikleri göz önünde bulundurularak ve Cinema 4D ile çalışmayı daha verimli ve etkili hale getirecek şekilde yeni özellikler entegre edildi, mevcutlar geliştirildi ve iş akışı kolaylaştırıldı. Cinema 4D Release 16 ile, uygulamanın optimize edilen iş akışından daha da fazla keyif alacaksınız.

Reflectance Kanalı ile Mükemmel Materyaller

RTEmagicC_CINEMA_4D_R16_Packshot_Range_Books_Left_Masked_RGB.png

Çok katmanlı malzemelerden oluşan yüzeylere olanak tanıyan Reflectance özelliğine sahip Cinema 4D R16 ile müşterilerinizi etkileyebilirsiniz. Araba boyaları, komuşlar ve karmaşık yapılara sahip malzemeler için pek çok yöntemi keşfedeceksiniz.

Motion Tracker/Hareket Takibi ile Gerçek Dünyayı 3D Sahnenize taşıyın.

hareket-takibi

Yaşadığmız dünya da yaptığınız çekimleri 3D elemanlarla birleştirmek için kameranın doğru bir şekilde oluşturulması çok önemlidir. Motion Tracker/Hareket Takibi ile kamera çekimleirniz içinde ki kamera hareketlerini birkaç tıklama ile elde etmenizi sağlar.

Poly Pen: 3D Uzayda Elle Modeller Oluşturun

PolyPen_new_01

Çok fonksiyonlu Poly Pen ile 3D uzayda veya bir objeyi zemin alarak yeni objeler oluşturun.

Sculpting/Şekillendirme yenilikleri ile araç setinizi genişletin.

gjohnson_chopper_01

Cinema 4D R16 Sculpting/Şekillendirme araçseti özellikleri; çok daha esnek ve kolay kontrol ile optimize edilmiş ve geliştirilmiştir. Yüksek çözünürlüklü şekil ağ örüntüleri dış uygulamalardan alınabilir ve düşük çözünürlüklü Cinema 4D objelerine Sculpt etiketleri ile detaydan fedakarlıkta bulunmadan dönüştürülebilirler.

Yeni Malzemeler, Yeni Obje Kütüphanesi

lib_collage

Günlük İş sürecinizi değerlendirerek yeni içerik kütüphanesinden faydalanın.