Apple iWork – Numbers Nedir?

466

Numbers; Apple ‘ın iWork uygulamalarındaki hesap tablolarında çalışmayı sağlayan güçlü yazılımlardan biridir. Temiz ve kullanıcı dostu arayüzü ile harika ve etkileyici olarak hesap tabloları oluşturmamızı kolaylaştırıyor.

Apple_Numbers_Videmy_Online_Video_Egitim-2

İçinde bulunan şablonlardan birini kullanabileceğimiz gibi, kendimiz de sıfırdan bir belge oluşturabiliriz.

Apple_Numbers_Videmy_Online_Video_Egitim-3

Apple Numbers  için de önceden tasarlanmış tablo, grafik, şekil ve daha fazla nesneleri kullanarak çalışmamızı harika sonuçlara ulaştırabiliriz.

Apple_Numbers_Videmy_Online_Video_Egitim-4

Biçim Denetçisi birçok özelliği içinde barındıran düzenleme yardımcısıdır. Seçtiğimiz nesne yapısına göre düzenleme seçeneklerini bize gösterecek ve olay kullanımı ile dilediğiniz değişiklikleri yapabilmenize yardımcı olacaktır.

Apple Numbers  dosyalarını Mac bilgisayarına kaydedebiliriz. iPad, iPhone, iPod Touch gibi mobil cihazlarda görüntülemek ve düzenlemek istersek iCloud üzerinden kaydetmek yeterli olacaktır.

Apple_Numbers_Videmy_Online_Video_Egitim-5
Ekip arkadaşlarımız ve müşterilerilrimizle dosyaları direkt Numbers dosyası olarak paylaşabiliriz. Microsoft Excel‘in .xls ve .xlsx formatlarının yanında .pdf, .csv ve eski versiyon Numbers dosyası olarak da paylaşmamız mümkün.

Sizde Mac bilgisayarınız, iPad veya iPhone ile belgelerinize yeni bir belge oluşturmayı, kaydettiğiniz belgeleri açmayı ve düzenlemeyi öğrenmek için videmy.com da yayınlanan Numbers – Temel İşlemler ve Hesap Tabloları ile Çalışmak video eğitimini dilediğiniz cihazınız ile izleyerek öğrenebilirsiniz.