Adobe Premiere Pro kullanıcıları 25. Yıl Kutlamaları için NAB 2017 de Buluşuyor

303

Las Vegas’taki her yıl düzenlenen NAB (National Association of Broadcasters / Ulusal Yayıncılar Birliği) Şovu medya, eğlence ve teknoloji endüstrilerinde ki 100 binden fazla kişi takip/ziyaret ediyor.

Adobe Premiere Pro‘nun 25. yıldönümü içinde Adobe NAB Şovu kullanıcılar ve katılımcılarla kutluyor. Adobe‘nin etkinliklerinde boy gösterecek profesyoneller ise Akademi Ödülü sahibi görsel efekt uzmanı, YouTube öncüleri ve film, müzik videoları ve spor içeriği hazırlayanlardan oluşuyor. Görsel efektler, hazır video ve ses üretimi konularında iş akışlarının ve yapım süreçleri hakkında önemli bilgiler paylaşılıyor.

Adobe, NAB 2017’de; Creative Cloud Pro Video araçlarının gelişiminin neler olduğunu keşfedebilirsin. Adobe Pro video araçları kullanıcılarından ilham alarak, yeni özellikler ve iş akışı geliştirmeleri hakkında ayrıntılı olarak konuşacak olan evanjelistleri sizi bekliyor.

22-27 Nisan tarihlerinde Las Vegas, USA de düzenleniyor. Ayrıca 13-15 Haziran Şangay/ ÇİN ve 18-19 Ekim de de New York City, USA da da etkinlikler olacak. NAB Show’un geçmiş yıllardaki etkinliklerine ait videoları NAB 2017 Youtube Kanalı ile ve etkinlik detaylarına ise web sayfasından ulaşabilirsiniz.

Adobe ‘nin etkinliğine katılacak sanatçı/profesyoneller ise şöyle; Rob Legato, Video Copilot Founder Andrew Kramer, Clemson Athletics ‘den Jonathan Gantt ve Nik Conklin, Vashi Nedomansky, Quicken Loans’dan Ryan Mulvaney ve Danielle Reynolds, Vinnie Hobbs, Rooster Teeth Productions’dan Brain Behm, Fine Brothers Entertainment ‘den Nick Berghold, The Sequence Group ‘dan Ian Kirby ve Eric Wada, Funnelbox ‘dan Robb Crocker, Vice Media GmbH ‘dan Andreas Schneider, SuperSphereVR ‘dan Lucas Wilson, Frank Serafine ve Mark Edward Lewis.