Adobe Flash Professional CC 2014 – Ekim 2014 Güncellemeleri

119

Adobe Flash Professional CC 2014.1 için 6 EKim 2014 tarihi ile birlikte gelen yenilikleri alttaki listeden inceleyebilirsiniz.

Genişletilmiş WebGL desteği

Komut dosyası ve ses içeren tamamen etkileşimli animasyonları WebGL formatında yayınlayın. Bu animasyonlar modern tarayıcılarda Flash Player olmadan çalışabilir ve GPU bakımından hızlandırılmış donanımdan yararlanabilirler.

Özel fırçalar

İdeal şekle, açıya ve düzlüğe ulaşmak için kendi fırçalarınızı oluşturun. Tekrar kullanmak üzere fırçalarınızı kaydedin ve Creative Cloud‘daki Ayarları Eşitle özelliği sayesinde farklı bilgisayarlardan fırçalarınıza erişin.

SWF içe aktarma

SWF’leri varlık olarak projelerinize içe aktarma özelliği yoğun talep üzerine geri döndü.

Animasyon kılavuzları

Hareketini daha iyi özelleştirmek için animasyonlu bir nesnenin ölçek dönüşümünü kontrol edin ve hareket kılavuzunun yolu boyunca rengini dönüştürün.

Özel platform desteği

Yeni SDK sayesinde geliştiriciler Flash Professional’ı daha fazla formata yönelik destek ekleyecek şekilde genişletebiliyor.

Ve çok daha fazlası

Diğer özellikler: Kullanılabilirlik geliştirmeleri, Adobe AIR uygulamalarını paylaşılan çalışma zamanıyla yayınlama özelliği ve Intel x86 tabanlı Android aygıtları için uygulama yayınlama olanağı.
Sürüm notlarının tamamına bakın ›