Adobe Acrobat İçindeki Ücretsiz Mobil Tarama

332

Adobe Acrobat  ‘ın  iOS ve Android işletim sistemlerine sahip mobil cihazlardaki uygulamaları güncellendi. PDF (Portable Document File / Taşınabilir Belge Dosyası) görüntülemek, açıklamalar eklemek, göndermek veya kaydetmek için Adobe Acrobat kullanılıyor. Ve bunu dünyada 300 milyondan fazla kişi Adobe Acrobat ile ücretsiz yapıyor. Yeni tarama bileşenlerini kullanarak tarama yapmak oldukça kolay.

Alışveriş belgeleri veya okul tarifeleri gibi kişisel belgelerin yanında vergi, fatura, sözleşme, kartvizit veya tahta görselleri gibi kurumsal belgeleriniz içinde kullanabilirsiniz.

Reader ‘daki tarama bileşenlerinin temelinde Adobe Sensei mimarisi bulunuyor. DC (Document Cloud /Belge Bulutu) CC (Creative Cloud / Yaratıcı Bulut) Marketing Cloud (Pazarlama Bulutu) ile müşteri deneyimini artırıyor. Tekrarlayan görevleri otomatikleştirmek, üretkenliği artırmak ve işyerinin gelecek yolunu açan AI (Yapay Zeka), makine öğrenimi ve derin öğrenim de Adobe Sensei kullanılıyor.

Reader içindeki Adobe Sensei; belge sınırlarını otomatik algılar, perspektifini düzeltir, metinlerde netleştirme sağlar ve kullanışlı dijital bir belge haline getirir.

Document Cloud’da Adobe Sensei, tekrarlayan görevleri otomatikleştirmek, üretkenliği artırmak ve işyerinin geleceğinin yolunu açacak yapay zeka (AI), makine öğrenimi ve derin öğrenmeyi kullanır. Tarama Okuyucu mobilinde Adobe Sensei, arka planda belge sınırlarını otomatik olarak algılar, perspektifleri düzeltir, metin netliğini geliştirir ve her şeyi güzel, kullanışlı ve dijital hale getirir.

 

 

Kaynak : blogs.adobe.com